İller Arası Nakliyat

İller arası nakliyat kartal evden eve nakliyat olarak verdiğimiz bir hizmettir.

İller Arası Nakliyat Nasıl Yapılır

iller arası nakliyat başta Türkiye’nin en büyük şehirleri olmak üzere Türkiye’nin 81 iline kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Firma olarak hem araç sayısı hemde yeterli personel ile Türkiye’nin tüm illerine en iyi ve kaliteli hizmeti vermek amacındayız. Evinizikartal evden eve nakliyat ile güven içinde taşıyabilirsiniz, nakliyat sektöründeki 21 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında karşılık vermekten gurur duymaktayız. Şehirler arası nakliyat eşyalarınız üç yada dört günlük süre ile bizlere emanet edilecektir. Firmamız iller arası nakliyat firmaları arasında en güvenilir firmalardan biri olmaktadır buda firmamız ile taşınmanız açısından büyük önem arz etmektedir.

İller Arası nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şehirler arası nakliyatta dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi evinizi taşıyacağınız firmanın nakliyat sektöründeki geçmişidir. Şehirler arası nakliyat firmamızın 21 yıllık tecrübesi bulunmakta ve sayısızca ev taşımıştır bu konuda yeterince tecrübe ve güven kazanmıştır. Firmamızın taşıdığı evlerin %60 genelikle tavsiye üzerine yapılan taşınmalar dır. Buda işimiz ne kadar iyi yaptığımızın bir göstergesidir.

Diğer önemli bir önemli konu ise taşınacağınız firmanın paravan firmam olmaması nakliyat sektöründe paravan firmalara gerçek nakliyat firmalarından daha çoktur. Bunun sebebi ise hiçbir sorumluluk almadan ve hiçbir masraf yapmadan kolay yoldan para kazanmaktır. Bu da nakliye firmaları üzerindeki güvensizliği artırmaktadır.

Eşyalarınızı taşıttığınız firmanın paravan firma olması durumunda eşyanızın başına gelebilecek her hangi sorunda bu konu hakkında iletişim kurabileceğiniz her hangi bir yetkili bulunmamasıdır. Bu konuda bir çok değerli müşterilerimiz bu firmalardan dolayı mağduriyet yaşamaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Tavsiye

Daha öncede söylediğimiz gibi firma olarak bir çok ev taşımamız genelikle tavsiye üzerine yapılır ve buda müşterilerimiz bizden ne kadar çok memnun olduğunun bir göstergesidir.

Şehirler arası nakliyatta eşyalarınızı doğal olarak güvendiğiniz bir firmaya teslim etmek istersiniz ve bu konuda kartal evden eve nakliyat olarak firmamıza güvenebilirsiniz. Bizden istemeniz durumunda sizlere evden eve nakliyat ile ilgili olması gereken bütün belgeleri sizlere gösterebiliriz

İller Arası Nakliyat Sigortalı Taşımanın Önemi

Firmamızın en hassa olduğu konulardan biride sigortalı taşımadır,firma olarak müşterilerimizin eşyalarını sigortalamadan kesinlikle yola çıkarmak gibi bir durum söz konusu olamaz

İller arası nakliyatta sigorta konusu hassas konulardan bir tanesidir. Bizim firma olarak hiçbir şekilde risk almak gibi bir durumumuz söz konusu olamaz yolda olabilecek her türlü soruna karşın eşyalarınızı korumak bizim ilk önceliğimizdir.

Yaptığımız sigorta sayesinde oluşabilecek her türlü soruna karşı eşyalarınızı oluyoruz, firmamızın ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

Araç Filomuz

Araç filomuz şehirler arası taşımacılık sektöründeki en geniş araç filosu konumundadır. Araç filomuzu müşterilerimiz desteği ile her geçen gün dahada büyütmekteyiz.

Araçlarımızın büyük bir kısmı son model araçlardan oluşmaktadır ve taşımacılık sektöründe en çok kullanılan araçlardan olmaktadır. kartal evden eve nakliyat olarak

iller arası nakliyat

2017 model orta boy mitsubishi aracımızdan bir tanesi

İller Arası Nakliyat Fiyatları

İller arası nakliyat sektöründe fiyat politikamız genellikle mevsimlere göre değişmektedir. Mevsimlere göre değiştirme politikamız sayesinde müşterilerimize en uygun fiyatları sunabilmekteyiz.

Kartal eden eve nakliyat olarak fiyatlarımız kalitemiz ile doğru orantılı bir şekildedir. Nakliyat sektöründe çok fazla ucuz fiyat veren firmalar vardır bu firmalar genelikle taşeron firmalardır yada bu sektöre yeni girmiş tecrübesiz ve deneyimsiz firmalardır. Bu firmalarla taşınmanız sırasında bir çok problem yaşayabilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat fiyatları genellikle şehirler arası mesafe ve eşya oranına göre belirlenir ve en uygun fiyat müşterilerimize çıkarılır ve taşınma işlemi yapılır. Ucuz taşınmayı seçenler aynı zamanda riskte almış oluyorlar çünkü eşyanızı teslim edeceğiniz firma sıradan bir firma olmamalıdır.

İletişime geçmek için arayın

GSM: 0537 573 1029
TEL: 0216 399 8694

Call Now Button