İstanbul Ankara Arası Nakliyat

İstanbul ankara arası nakliyat şehirler arası nakliyatta verdiğimiz bir hizmettir

İstanbul Ankara Arası Nakliyat

İstanbul Ankara arası nakliyat kartal evden eve nakliyat olarak verdiğimiz bir hizmettir. Türkiye’nin 81 iline hizmet veren firmamız özel olarak İstanbul Ankara arası nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmeti vermemizin en büyük nedeni acil bir şekilde taşınmaya ihtiyaç duyan müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektir.

Firma olarak zamanı kısıtlı zamanı olan müşterilerimiz için sağladığımız ekstra bir hizmettir, şehirler arası nakliyat bu tür durumlara çok fazla rastlayamazsınız kartal evden eve nakliyat olarak müşterilerimiz den gelen istekler doğrultusunda zaman kaybı yaşamak istemeyen müşterilerimiz için böyle bir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Ankara Arası Taşıma

Eşyalarınız tecrübeli ve profesyonel ekiplerimiz tarafından eşyalarınıza hiç bir şekilde zarar gelmeyecek biçimde araca yüklenip taşınması yapılır. daha sonra eşyalarınız verdiğiniz bir diğer adrese ekiplerimiz tarafından sizlere teslim edilir.

Taşınma işlemi sizlerin belirtiği gün ve saate yapılmaktadır. taşınma işleminde ekiplerimiz taşınma işlemi ile ilgi sizleri çok daha net bir şekilde bilgilendirmektedir. Bu bilgilendirme sonucunda eşyalarınızın sizlere ne zaman ulaşacağını öğrenmiş olacaksınız. Bu taşıma işleminde fiyatlarımız normal şehirler arası nakliyat fiyatları gibidir ekstra bir fiyat ödemezsiniz.

Şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınızı taşıdığınız firmanın güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz nakliyat sektöründe bir çok güvenilir olmayan nakliyat firması bulunmakta. Güvenilir firma bulmak çok önemli, eşyanızın kırılması ve zarar görmesi durumunda bu zararı karşılayacak yada çözme kavuşturacak bir yetkili bulunması gerekmektedir, güvenilir olmayan firmalarda bu konu müşterilere büyük bir sıkıntı yaratmaktadır.

EŞYA PAKETLEME NASIL YAPILIR ?

Eşya paketleme işlemi tecrübeli ve profesyonel ekiplerimiz tarafından havalı köpüklü naylonlarla ve özel kolilerle paketlenmektedir. Paketleme işleminde eşyanız en korunaklı şekilde paketlenir ve araca yükleme işlemi yapılır.

Paketlenen eşyalarınız darbe dayanıklı naylonlar sayesinde hiçbir zarar görmeden sizlere teslim edilir. Kırılacak eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde paketlenir ve taşınma işlemi yapılır .

Eşya paketleme işlemi ekiplerimiz tarafından en hassa şekilde yapılmaktadır. Eşyalarınız firmamız ile güvende

istanbul ankara arası nakliyat

Kartal evden eve nakliyat eşya paketleme

İSTANBUL ANKARA ARASI SİGORTALI EV TAŞIMACILIĞI

Kartal nakliyat olarak uzun yıllardır nakliyat sektöründe bulunmaktayız nakliyat sektöründe bulunduğumuz süre boyunca en çok dikkat ettiğimiz konuların başında eşyaların güvenliği gelmektedir. Eşyalarınız firmamız tarafından taşınma işleminin gerçekleşeceği gün sigortalanmaktadır.

Sigortalama işlemiyle eşyalarınızın başına gelebilecek tüm sorunlara karşın korumuş oluyoruz. Kartal evden eve nakliyat olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve böylede olmaya devam edecektir.

İSTANBUL ANKARA ARASI NAKLİYE FİYATLARI

Şehirler arası nakliyat sektöründe fiyatlar bir şekilde farklılık göstere bilir mesafe,kat yüksekliği,oda sayısı ve gibi bir çok etkene göre değişiklik gösterebilir. Kartal evden eve nakliyat olarak fiyatlarımızda genelikle bu kriterlere göre belirlenir ve sizlere en uygun olabilecek fiyat söylenir.

Fiyatlarımızın içine her şey dahildir, sizlerden ekstra bir ücret istenmesi söz konusu değildir. Firma olarak bu tür konulara müşteri memnuniyeti adına çok dikkat etmekteyiz ve sizleri hiçbir şekilde mağdur etmemekteyiz.

İSTANBUL ANKARA ARASI ASANSÖRLÜ EV TAŞIMA

Asansörlü taşıma hizmeti Türkiye’nin 81 ilinde verdiğimiz bir hizmettir bu hizmetimizin ilk amacı yüksek katlı binalarda taşıma işini kolaylaştırma ve eşyanızı merdivenden taşımak yerine daha güvenli olan asansörlü taşıma işlemini seçmeniz den kaynaklanıyor

Asansörlü taşıma sisteminde eşyalarınız dış cepheden asansörün üzerine konulup evinizin balkonundan yada geniş camından içeri alınmaktadır. bu sistem taşıma işleminin çok daha erken bitmesini ve eşyaların çok daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar

İSTANBUL ANKARA ARASI NAKLİYAT FİRMALARI

İstanbul Ankara arası nakliyat yapan bir çok firma bulunmaktadır önemli olan konu ise bu firmalar arasından en güvenilir nakliye firmasını bulmaktadır çünkü bu konuda birçok paravan firma bulunmaktadır.

Kartal evden eve nakliyat olarak çok uzun süredir bu sektörde bulunan bir firma olarak geldiğimiz konum itibari nakliyat sektöründe en güvenilir firmaların başında gelmekteyiz müşterilerimize verdiğimiz hizmetin karşılığını paradan çok bu şekilde aldığımız için ayrıca mutluyuz

İSTANBUL ANKARA ARASI NAKLİYAT İLETİŞİM

Firmamız ile iletişim kurmak isterseniz firmamız 7/24 iletişime açıktır telefon ve mailler anında cevap verilmektedir. Akılınıza takılan her türlü soru içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz ve firmamız ile fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

GSM: 05375731029

TEL: 0216 399 8694

Kartal evden eve nakliyat

İSTANBUL ANKARA ARASI KAÇ KM ?

KARA YOLU451 KM
YOLCULUK SÜRESİ4 SAAT 51 DK
HAVA YOLU57 DK
UÇUŞ MESAFESİ350 KM
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
  • Marmara bölgesi
  • Ege bölgesi
  • Akdeniz bölgesi
  • Karadeniz bölgesi
  • iç Anadolu bölgesi
  • doğu Anadolu bölgesi
  • güney Anadolu bölgesi
Call Now Button