Şehirler Arası Çeyiz Taşıma

Şehirler arası çeyiz taşıma yeni evlenenlerin genelikle başvurduğu bir yoldur. firmamız her türlü çeyiz eşyasını taşımaktadır.

ŞEHİRLER ARASI ÇEYİZ EŞYA TAŞIMA

çeyiz eşyaları genelikle yeni eşyalar olduğu için çok daha fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. Şehir fark etmeksizin çeyiz eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine taşımaktayız.

Kartal evden eve nakliyat olarak firmamız sizlerin isteği doğrultusunda paketlenmiş olan çeyiz eşyasını gerekmesi durumunda bir kez daha paketlemektedir. Firma olarak sizlerin memnuniyeti adına bunları yapmaktayız.

Eşyalarınız arasında kırılacak eşya sayısı fazla olma ihtimali vardır ve özelikle porselen ve cam eşyalarınız ekiplerimiz tarafından özel kolileme yöntemi ile paketlenmektedir. Eşyalarınız bu paketleme yöntemi ile çok daha güvenli bir şekilde taşınmış oluyor.

Orijinal eşyalarınız paketli ise dahi ekiplerimiz tarafından sağlamlık açısından bir kez daha paketlenmektedir. Şehirler arası nakliyatta eşya taşırken çeyiz eşyalarının durumu biraz daha farklı firmamız çeyiz eşyalarda çok daha titiz davranmakta, ve yükleme indirme sırasında çeyiz eşyalarına özen göstermektedir.

şehirler arası çeyiz taşıma bir çok yönden farklılık yaratmaktadır en önemli farklılık, fiyat konusundaki farklılık olmaktadır. fiyat konusunda evden eve nakliyat fiyatlarından firmamız tarafından çok daha ucuz maliyetlere taşınmaktadır. Çeyiz eşyada eşya kapasitesinin az olması fiyat açısından da avantaj oluşturmaktadır.

ŞEHİRLER ARASI ÇEYİZ TAŞIMA ARAÇLARIMIZ

Araçlarımız boy ve kapasite konusunda farklılık göstermektedirler. Duruma göre eşyaların taşınacağı araçlar seçilmektedir. Eşyalarınız fazla ise büyük araç, orta ise orta boy araç gönderilmektedir. Çeyiz eşyaları maddi değerin yanınında manevi değeri yüksek eşyalardır firmamız bu konuda çok hassas davranıp gerekli önlemleri almaktadır.

şehirler arası çeyiz eşya taşıma bir çok konuda dikkat edilmesi gereken konular içermektedir eşyanın taşınma süresi,eşyanın paketlenme süresi, eşyanın teslim süresi

ÇEYİZ EŞYASI PAKETLEME

Eşyalarınız tecrübeli ve profesyonel ekiplerimiz tarafından özel ambalajlı malzemelerimizle düzenli bir şekilde paketlenmektedir. Eşyalarınız havalı köpüklü naylonlarla ve özel üretim kolilerle paketlenmektedir. Ekiplerimiz arsında marangoz,tesisatçı ve elektrikçimiz bulunmaktadır. Olabilecek her türlü soruna anında müdahale edebilecek kadar tecrübelidir ekiplerimiz. Eşyaların paketlenmesinden ekstra bir ücret alınmamaktadır.

şehirler arası çeyiz taşıma

çeyiz taşıma ve eşya paketleme

SİGORTALI ÇEYİZ EŞYA TAŞIMA

Eşyalarınız ekiplerimiz tarafından alındığı gün eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır. Sigorta yapılmasının nedeni yolda olabilecek her türlü soruna karşı önlem almaktadır.

şehirler arası çeyiz eşya taşıma firmamız tarafından sigorta kapsamına girmektedir. Sigorta işlemini yapmak zorunda olduğumuz bir hizmettir.

şehirler arası çeyiz taşıma

güvenli taşıma

05375731029

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

  • Marmara Bölgesi
  • Ege Bölgesi
  • Akdeniz Bölgesi
  • Karadeniz Bölgesi
  • İç Anadolu Bölgesi
  • Doğu Anadolu Bölgesi
  • Güney Anadolu Bölgesi

Call Now Button