Posted on Nisan 29, 2020 in şehirler arası nakliyat

şehirler arası nakliyat yasak mı

şehirler arası nakliyat yasak mı Covid-19 nedeniyle ülkemizde ve tüm dünyada belirli tedbirler alınmaya başlandı.

bu tedbirlerin içerisinde de sokağa çıkma yasağı geliyor.

Bu yasaklardan dolayı otobüs seferleri,vapur seferleri,uçak seferleri durduruldu her kesin aklına şehirler arası nakliyat yasak mı sorusu akıllara geliyor.

Sokağa çıkma yasağının olmadığı günlerde taşınma işleminin gerçekleşmesi durumunda şehirler arası nakliyat yasak değildir.

sokağa çıkma yasağından bir gün önce eşya alınırsa ve eşyanın teslim edileceği gün sokağa çıkma yasağı varsa bu nakliye firmasını engellemez eşyalar planlandığı gibi müşterilere teslim edilir

Şehirler arası nakliyat kartal evden eve nakliyat tarafından her şarta yapılmaktadır ve gerekli izinleri vardır.

Firmamız bu tür konularda her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır ve amacımız sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır ve eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır

güvenilir firma nasıl bulunur

Eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşırken elbette güvenebileceğiniz bir firmayla taşınmak istersiniz

çünkü eşyalarınızı 3 yada 4 günlük bir süre ile tanımadığınız kişilere teslim ediyorsunuz bu da sizleri bir hayli stresli bir duruma sokmaktadır.

Güvenilir bir firma bulmak istiyorsanız öncelikle iyi bir araştırma içine girmek zorundasınız çünkü binlerce nakliyat firması var. Ve bir çoğuda paravan firmadır.

Öncelikle bakmanız geren en önemli şey firmanın bu sektördeki tecrübesi çünkü son yıllarda nakliyat firması sayısınında çok ciddi bir artış söz konusu,

kartal nakliyat olarak 1999 yılından beridir nakliyat sektöründe bulunmaktayız ve nakliyat sektöründe bir çok konuda lider konumda bulunmaktayız. (araç sayısı ve çalıştırılan eleman sayısı) buda bizleri bu sektörde güvenilir bir firma haline getirmektedir.

şehirler arası nakliyat
galeri


Bir cevap yazın

Call Now Button