Şehirler Arası Taşımacılık

şehirler arası taşımacılık sektöründe Türkiye’nin bir çok bölgesine hizmet vermekteyiz bölge ve şehir ayrımı yapmamaktayız tüm illere hizmet vermekteyiz

şehirler arası taşımacılık araç filomuz Türkiye’nin nakliyat sektöründeki en büyük araç filosu konumundadır. Bu durumdan dolayı bir çok ile aynı anda hizmet verebilmekteyiz.

şehirler arası taşımacılık ekspertiz hizmetini bir çok nakliyat firmasına kıyasla ücretsiz yapmaktayız. Bizim ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir .

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK UYGUN FİYAT

Şehirler arası taşımacılık uygun fiyatlarımız mesafe ve eşya durumuna göre belirlenir ayrıca mevsimlere göre de şehirler arası nakliyat fiyatlarımız müşteri memnuniyeti adına revize edilmektedir. Sizlere en uygun fiyatlarımızı sunmaya çalışmaktayız.

Bir çok firma piyasanın altında rakamlar vermektedir. ama bu firmaların bir çoğu paravan ve komisyoncu firmalardır. Evinizi bu tarz firmalar ile taşımanız durumunda olası bir çok problem ile karşılaştığınızda, muhatap olabileceğiniz her hangi bir yetkili bulunmama ihtimalide çok yüksektir.

Şehirler arası taşımacılık Asansörlü taşıma

Şehirler arası taşımacılık asansörlü taşıma konusu bizleri bir çok problemden kurtarmaktadır. eşyaların normal yollarla yada asansörle taşınamayacağı durumlarda asansörlü taşıma bizleri ve müşterilerimizi, büyük bir problemden kurtarmaktadır. Asansörlü taşıma konusunda uzman ekiplerimiz bu işin içinde yar almaktadır

Normal taşıma istemeyen müşterilerimizde asansörlü taşıma yoluna başvurabilirler. çünkü asansörlü taşıma hem pratik hemde zaman kazandırıcı bir yöntem. hem bizim için hemde müşterilerimiz için asansörlü taşıma büyük bir fırsat.

ŞEHİRLER ARASI EŞYA PAKETLEME

Evden eve nakliyat hizmetinde eşya paketleme konusu nakliyat sektöründeki en önemli konuların başında gelir özelikle uzak mesafelerde daha da büyük önem kazanır, eşyalarınız tecrübeli ve profesyonel ekiplerimiz tarafından, havalı köpüklü naylonlarla ve özel kolilerle paketlenmektedir.

Eşyalarınız araca yüklenirken hassas ve dikkatli bir şekilde araca yüklenip istifi yapılır eşyalarınız yüklenildiği araçlarımız kapalı çelik kasa araçlardır. Eşyalarınız karda,yağmurda her hangi bir zarar görme ihtimali yoktur.

şehirler arası taşımacılık

Düzenli ve Sağlam Paketleme Kartal Nakliyat

SİGORTALI EV TAŞIMACILIĞI

Eşyalarınız firmamız tarafından oluşabilecek her hangi bir probleme karşı sigortalanmaktadır. Bu konu firmamız için en önemli konuların başında gelir,araçlarımızı hiç bir şekilde eşyalarınızı sigortalamadan yola çıkarmamız mümkün değildir.

Firma olarak eşyalarınız bizlere emanet olduğu için eşyaları sigortasız yola çıkarma gibi bir durum asla söz konusu olamaz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT İLETİŞİM

şehirler arası nakliyat firmamız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Bu konuda her hangi bir saat ve zaman dilimi fark etmez, ekiplerimize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz

istediğiniz takdirde şoför ile de istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz bu konuda da her hangi bir zaman dilimi fark etmez

Şehirler arası taşımacılık

evinizi güvenle taşıyın

05375731029

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT GÜVENİLİR FİRMA

Eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşırken elbette güvenebileceğiniz bir firmayla taşınmak istersiniz, çünkü eşyalarınızı 3 yada 4 günlük bir süre ile tanımadığınız kişilere teslim ediyorsunuz bu da sizleri bir hayli stresli bir duruma sokmaktadır.

Güvenilir bir firma bulmak istiyorsanız öncelikle iyi bir araştırma içine girmek zorundasınız çünkü binlerce nakliyat firması var ve bir çoğuda paravan firmadır.

Öncelikle bakmanız geren en önemli şey firmanın bu sektördeki tecrübesi çünkü son yıllarda nakliyat firması sayısınında çok ciddi bir artış söz konusu, kartal nakliyat olarak 1999 yılından beridir nakliyat sektöründe bulunmaktayız ve nakliyat sektöründe bir çok konuda lider konumda bulunmaktayız (araç sayısı ve çalıştırılan eleman sayısı) buda bizleri bu sektörde güvenilir bir firma haline getirmektedir.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIKTA NEDEN KARTAL NAKLİYAT

Kartal evden eve nakliyat olarak çok uzun süredir şehirler arası nakliyat hizmetini vermekteyiz bu konuda tamamen profesyonel hizmet vermekteyiz. Ev taşımak bir çok problemi de beraberinde getirmektedir bizim amacımız şehirler arası nakliye firması olarak bu problemleri en aza indirmektir.

Şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak kaliteli hizmetten hiçbir şekilde ödün vermemekteyiz. firma olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK TAŞIMA PLANI

şehirler arası taşımacılık eşya taşıma planı yaparken öncelikle şehirler arası mesafe dikkate alınır.

Daha sonra eşya durumu ve kat yüksekliği belirlendikten sonra firma yetkilimiz taşıma ile ilgili gün saat gibi bir çok detayı müşterilerimize aktarır. Taşınma işlemi tüm plan hazırlandıktan sonra gerçekleştirilir.

kartal evden eve nakliyat yılların tecrübesi ile evinizi taşıyın

05375731029

ilk öncelik müşteri memnuniyeti

ilk öncelik müşteri memnuniyeti
ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK EKSPERTİZ HİZMETİ

ekspertiz hizmetimiz müşterilerimize tamamen ücretsizdir. ekspertiz nakliye işleminin ilk basamaklarında yer alır, ekspertiz işlemi telefonla konuşmaktan daha çok net bilgilere ulaşmamızı sağlar ve fiyat konusunuda daha iyi çözümler.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

şehirlerarası evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin tüm bölgelerine mevsim fark etmeksizin 365 gün boyunca hizmet vermekteyiz. Firma olarak kurulduğumuz yıldan itibaren ilk amacımız her zaman müşteri memnuniyetidir. Bizler için sizlerin memnuniyeti paradan çok daha önemlidir.

  • Marmara bölgesi
  • Ege bölgesi
  • Karadeniz bölgesi
  • Akdeniz bölgesi
  • İç Anadolu
  • Doğu Anadolu bölgesi
  • Güney Anadolu bölgesi

şehirler arası taşımacılık[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

İndirimli Fiyatlardan Yararlanmak İçin Arayın

Şehirler arası taşımacılık sektörün de fiyat indirimlerimizden yararlanın 

Daha detaylı bilgi almak için şehirler arası nakliyat sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz

Call Now Button