şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat sektörü bir çok konuda zorlukları oları olan bir sektör

Kartal evden eve nakliyat olarak amacımız müşterilerimize karşı bu zorlukları hafifletmektir

Şehirlerarası evden eve nakliyat nasıl yapılır

Evden eve nakliyat hizmetinde ekiplerimiz tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır, ekiplerimiz arasında marangoz,tesisatçı ve elektrikçi bulunmaktadır.

Şehirler arası nakliye de ekip sayımız eşyaların ve katların durumuna göre belirlenir ve ona göre ekiplerimiz yola çıkar.

Eşyalarınız sizlerin istediği gün ve saatte taşınması gerçekleştirilir ve eşyalarınız size teslim edilir.

Eşya paketleme

Eşyalarınız ekiplerimiz tarafından havalı ve köpüklü naylonlarla ve özel kolilerle paketlemesi yapılır, yapılan paketleme ile eşyalarınız her türlü darbeye karşı dayanıklı hale gelir.

Aynı zamanda kırılacak eşyalarınızda ekiplerimiz tarafından özel olarak paketlenip özel olarak getirdiğimiz kolilere zarar görmeyecek şekilde yerleştirilir.

Taşıma sürecinde Paketlenen eşyalarınız sağlam ve güvenilir bir şekilde kapalı çelik kasa araçlarımıza konulup istiflenmesi yapılır. Bu istifleme yapılırken eşyalarınızın zarar görmeyeceği bir şekilde yapılır

Araçlarımız

Araçlarımız kapalı çelik kasa araçlardan oluşmaktadır. araçlarımızı hem şehir içi hemde şehirler arası olarak kullanmaktayız. Her iki taşıma sistemi içinde uygundur araçlarımız

Filomuzda toplamda 26 tane araç bulunmaktadır,bu araçlar ile Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekteyiz. Firmamız için şehir ve ilçe fark etmeksizin Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz

Araçlarımız mevsim şartlarına uygun olarak tam donanımlı bir şekilde uzun yola çıkmaktadır, özelikle doğu bölgelerine yapılan seferlerde araçlarımız tam donanımlı olduğu için problem yaşamamaktadır.

Eşyanın durumuna göre yola çıkacak araçların boyutu belirlenir bünyemizde uzun boy,orta boy ve küçük boy araçlar bulunmaktadır

iller arası nakliyat

Yeni model araçlarımızdan bir tanesi 2017 model

şehirlerarası evden eve nakliyat Fiyat politikamız

Fiyat politikamızı sizler için en uygun fiyat bandına çekmekteyiz fiyatlarımız genelikle eşyanın durumuna ve iller arası mesafe farkına bakılarak belirlenir

Eğer daha önce firmamız ile taşınmanızı gerçekleştirmiş iseniz fiyatlarımızda belirli bir indirim yakalama şansınız doğmaktadır ve bu fiyatlar tamamen sizlere özel fiyatlar olmaktadır. Bizler için her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır

Şehirler arası nakliyat hizmetleri sektöründe uygun fiyata taşımacılık yapan bir çok firma bulunmaktadır.Ama bu firmalar genelikle komisyonculuk yapmak için kağıt üzerinde kurulmuş firmalardır.

Böyle çalışan firmalar müşterilerin bir çoğunu mağdur etmekle kalmayıp mahkemelik olmaktadırlar. Bu tarz firmalardan korunmak için en doğru tercih bizim gibi kaliteli hizmet veren ve kaliteli hizmet anlayışına sahip kurumsal firmalar ile taşınmaktır.

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT TAŞINMA SIRASINDA DOĞABİLECEK SORUNLAR

Evden eve nakliyat sektöründe bir çok problemle karşılaşma ihtimaliniz vardır ve asıl önemli olan nokta bu problemlerin çözülmesi olacaktır.

Taşınma işlemini gerçekleştirdiğiniz firma eğer kurumsal ve güvenilir bir firma ise çok fazla panik yapmanıza gerek yoktur, ama paravan bir firma ise o zaman problemleriniz katlanarak devam edebilir.

Çünkü paravan firmalar bu tür konulardan müşterilerin zararlarını karşılama çözümüne pek yanaşmamaktadırlar ve bir çok kişi de mağdur olmaktadır.

Kartal evden eve nakliyat olarak bu konuda her hangi bir problem yaşanmayacağını sizlere garanti edebiliriz,çünkü bizlerin ilk önceliği müşteri memnuniyetidir.

 

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ASANSÖRLÜ TAŞIMA

 

Firmamız her geçen gün teknolojik olarak gelişmekte olan bir firma haline gelmektedir,son olarak araç filomuza kattığımız son model 3 yeni asansörlü taşıma sistemi ile yolumuza devam etmekteyiz.

Asansörlü taşıma sistemi ile asansörü bulunmayan yüksek katlı binalara ve hassas eşyası bulunan müşterilerimize sunduğumuz bir yöntemdir.

Asansörlü taşıma ile eşyalarınız hem daha hızlı hemde hiçbir zarar görme ihtimali olmadan evinize taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Asansörlü taşınma hizmeti siz müşterilerimizin istediği taktirde normal binalarda da bu işlemi gerçekleştirmekteyiz bu konu tamamen sizin isteğinize kalmış bir durum olmaktadır.

 

Şehirlerarası evden eve nakliyat iletişim

 

Şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe iletişim en önemli konudur eşyalarınızı teslim ettiğiniz firmaya 7/24 iletişimde olmak isteyebilirsiniz ve bu çok normal bir durum

Firmamız ile 7/24 telefon,mail ve whatsapp üzerinden istediğiniz zaman ve saat fark etmeksizin iletişim kurabilirsiniz firmamız sizlere öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi en doğru biçimde sağlayacaktır.

İstediğiniz taktirde araç şoförü ile de iletişim kurabilirsiniz, aracımız yola çıktığı andan itibaren araç şoförünün iletişim bilgilerini size ulaştırıyoruz.

 

SİGORTALI EV TAŞIMACILIĞI

 

şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe eşyaların sigortalanması hayati önem taşır. Oluşa bilecek her türlü probleme karşı eşyalarınızın kesin bir şekilde sigortalanması gerekmektedir. Kartal evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı sigortalamadan kesinlikle yola çıkarmıyoruz. Firma olarak bu tür konularda büyük hassasiyet göstermekteyiz.

Ev taşıma sürecinde bizlerin en büyük amacı eşyalarınızı aldığımız gibi taşındığınız bir diğer adrese aynı şekilde teslim etmektir.  şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın zarar görmeden taşınması ilk önceliklerimizdendir.

 

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT EŞYA GÜVENLİĞİ

 

Eşyalarınızın güvenliği tamamen firmamıza ait eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zararı firmamız karşılamaktadır. firmamız bu konudaki tüm sorumluluğu üstlenmektedir eşyalarınız sizin olduğu kadar bizim içinde değerlidir. Değerli eşyalarınız gerekmesi durumunda iki katlı bir şekilde paketlenmektedir ve eşyanızın en sağlıklı şekilde taşınması yapılır.

 

şehirler arası evden eve nakliyatşehirler arası nakliyatşehirler arası taşımacılık

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİRMALARI

Şehirler arası nakliyat sektöründe bir çok nakliyat firması bulunmaktadır bu firmaların bir çoğu kurumsal firma değildir. Bir çoğu sadece komisyonla çalışan paravan nakliye firmalarıdır.

Bu tarz firmalar güvenirliği olmayan firmalardır, bu tarz firmalar bir çok insanı mağdur etme ihtimali çok yüksektir. Eşyalarınızı taşırken eşyalarınızın zarar görme ihtimali bir hayli yüksektir.

Eşyalarınız ile ilgili oluşabilecek sorunlarla ilgili konuşabileceğiniz bir muhatap bulamama ihtimaliniz çok yüksektir. Komisyonla çalışan bu firmalar genelikle çok ucuz bir maliyete işi kapatırlar.

Şehirler arası nakliyat tavsiyeleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Kartal evden eve nakliyat olarak şehirler arası nakliyat yapmak için gerekli tüm belgelere sahiptir

Şehirlerarası evden eve nakliyat

kaliteli ve güvenli taşıma

fiyat teklifi al

05375731029

ŞEHİRLER ARASI ÇEYİZ TAŞIMA

Şehirler arası çeyiz taşıma genelikle yeni eşyalar olduğu için çok daha fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. Şehir fark etmeksizin çeyiz eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine taşımaktayız.

Kartal evden eve nakliyat olarak firmamız sizlerin isteği doğrultusunda paketlenmiş olan çeyiz eşyasını gerekmesi durumunda bir kez daha paketlemektedir. Firma olarak sizlerin memnuniyeti adına bunları yapmaktayız.

Eşyalarınız arasında kırılacak eşya sayısı fazla olma ihtimali vardır. Özelikle porselen ve cam eşyalarınız ekiplerimiz tarafından özel kolileme yöntemi ile paketlenmektedir.

Eşyalarınız bu paketleme yöntemi ile çok daha güvenli bir şekilde taşınmış oluyor. Orijinal eşyalarınız paketli ise dahi ekiplerimiz tarafından sağlamlık açısından bir kez daha paketlenmektedir.

 Şehirler arası nakliyatta eşya taşırken çeyiz eşyalarının durumu biraz daha farklı firmamız çeyiz eşyalarda çok daha titiz davranmakta, ve yükleme indirme sırasında çeyiz eşyalarına özen göstermektedir.

şehirler arası çeyiz taşıma bir çok yönden farklılık yaratmaktadır en önemli farklılık, fiyat konusundaki farklılık olmaktadır. Fiyat konusunda evden eve nakliyat fiyatlarından firmamız tarafından çok daha ucuz maliyetlere taşınmaktadır. Çeyiz eşyada eşya kapasitesinin az olması fiyat açısından da avantaj oluşturmaktadır.

Call Now Button