Category Archive

Uncategorized

Asansörlü Taşıma

Uncategorized Ağustos 8, 2020

Asansörlü Taşıma Nedir ?

Asansörlü taşıma hizmeti eşyalarınızı daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirir. Son yıllarda çok sıkça başvurulan taşıma yöntemi olan asansörlü nakliyat hizmeti genelikle yüksek katlı binalar için uygulanan bir yöntemdir. Sadece yüksek katlı binalara değil eşyasını daha sağlıklı bir şekilde taşınmasını isteyen müşterilerimizde asansörlü nakliyat hizmetine başvurmaktadırlar.

Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır ?

Asansörlü taşıma evden eve nakliye aracı ile birlikte binada asansörün kurulabileceği en müsait yere konumlanmaktadırlar. Daha sonra asansörle taşınacak eşyalar her hangi bir zarar görmeyecek bir şekilde paketlenir daha sonra asansör yardımı ile eşyalar aracın içine yerleştirilir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

FİYAT TEKLİFİ AL

05375731029

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

asansörlü taşıma

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul içerisindeki tüm ilçelere asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Araçlarımız 15. kata kadar hizmet vermektedir. İstanbul da çok uzun süredir evden eve nakliye hizmeti veren firmamız son zamanlarda profesyonel bir şekilde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de vermektedir. En iyi ve güvenli evden eve asansörlü nakliyat hizmeti almak için hemen iletişime geçin.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları ucuz ve ekonomik fiyatlardan oluşmaktadır. fiyatlarımız kat yüksekliği ve eşya durumuna bağlı olarak değişmektedir. İsteğiniz doğrultusunda firmamız ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti de vermektedir.

Neden Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmeti almanızın en büyük artısı zamandır. Asansörlü taşıma normal bir taşımaya oranla eşya taşıma işini yaklaşık olarak 3 yada 4 saat daha erken bitire bilir.

Bir diğer avantajı ise eşyalarınızın kırılması çizilmesi darbe alması gibi sorunların ortadan kalkmasıdır. Merdivenden taşınan eşyaların darbe alması çok daha olası bir durumken asansörlü nakliyat ile taşınan eşyanın darbe alması söz konusu olamaz.

asansörlü nakliyat

Sigortalı Taşıma

İstanbul’da Sigortalı Asansörlü evden eve nakliyat firmamız ile sağlıklı bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirin. Garantili taşıma hizmetimi kapsamında müşterilerimizin ve eşya sağlığı açısından yaptığımız hizmet ile eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalanan eşyalarınız güvenle taşınır. İstenmeyen bir şekilde olabilecek kazalara karşın, tüm olası iş güvenliği tedbirlerini almaktayız. İlk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Kartal evden eve nakliyat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Pandemi süreci boyunca firmamız taşınma sırasın bütün dezenfektan ve hijyen kuralarına uyarak büyük bir titizlik ile çalışmıştır ve çalışmaya da devam etmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat

Uncategorized Temmuz 21, 2020

Şehirler arası nakliyat sektör en zorlu sektörlerden biri ,Türkiye’nin 81 iline hizmet vermek aynı anda,koordinasyonu sağlamak zor bir iştir.

Her ne kadar zor olsa da kartal nakliyat olarak,müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına ,elimizden gelen,en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.

şehirler arası nakliyat nasıl yapılır firmalarının ekip olarak da iyi yönetilmesi gerekir kartal nakliyat olarak ekiplerimiz tecrübeli ve profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Ekiplerimiz içerisinde marangoz,elektrikçi ve tesisatçımız bulunmaktadır. Her türlü sorunla karşılaşıldı için ekiplerimiz geniş bir kadrodan oluşmaktadır, her türlü sorunu anında çözebilecek deneyim ve bilgi birikimine sahiptirler

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT PARÇA EŞYA TAŞIMA

şehirler arası nakliyat sektöründe parça eşya taşıma olayı bir çok müşterimizi finansal açıdan rahatlatmaktadır. Evini komple değilde sadece bir kaç parça eşyasını taşıması arasında fiyat olarak belirgin bir şekilde fark oluşmaktadır. Firmamız Türkiye’nin 81 iline parça eşya taşıma işlemini gerçekleştirmektedir ve müşterilerimize bu konuda güzel olanaklar sunmaktadır.

Firmamız parça eşya taşımada 81 ile hizmet eden bir kaç firmadan biridir, çünkü parça eşya taşıma nakliye firmalarını finansal açıdan kurtarmamaktadır. Ama biz kartal evden eve nakliyat olarak her zaman ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimiz olduğu için bu hizmeti sizlere gururla vermekteyiz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT UYGUN FİYAT

fiyatlarımız mevsimlere göre revize edilmektedir bu da müşterilerimize daha uygun fiyatlar sunabilmemiz açısından çok büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Uygun fiyat politikamız mevsim fark etmeksizin devam etmektedir. Şehirler arası nakliyatta fiyatlarımız mesafeye ve eşya bağlıdır.

şehirler arası nakliyat

ŞEHİRLER ARASI EŞYA PAKETLEME

Şehirler Arası Nakliyat Asansörlü Taşıma

Evler şehirlerden şehirlere göre büyük farklılık gösterir ,bu neden den dolayı bazı binaların merdivenleri dar,bazı binaların asansörleri yok.

Bazı binalarda asansör kullanımı yasaktır, bu tür sorunlarda genelikle başvurduğumuz nokta ,asansörlü taşıma sistemidir.

Asansörlü taşıma sisteminde eşyalarınız dış cepheden asansörün üzerine konulup evinizin balkonundan yada geniş camından içeri alınmaktadır. Bu sistem taşıma işleminin çok daha erken bitmesini ve eşyaların çok daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIKTA ARAÇLAR

Araç filomuz Türkiye’nin nakliyat sektöründeki en büyük araç filosu dur. Şehirler arası nakliyatta tüm şehirlere nakliye hizmeti verebilmek adına araç filomuzu gün geçtikçe dahada büyütmekteyiz.

Araçlarımız kapalı çelik kasa araçlardan oluşmaktadır karda,yağmurda hiçbir şekilde etkilenmeyecek şekilde kasaları tasarlanmıştır. Eşyalarınızı mevsim fark etmeksizin istediğiniz şehirden istediğiniz şehre taşınmasını yapmaktayız.

aracımız

2017 model Ortaboy araçalarımızdan bir tanesi

şehirler arası nakliyat

fiyat teklifi alın

05375731029

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT YASAK MI ?

Covid-19 nedeniyle bir çok ile seyahat yasağı getirildi ve en çok merak edilen sorulardan biride şehirler arası nakliyat yasak mı? sorusudur. Seyehat yasağı lojistik firmalarını kapsamadığı için nakliye firmalarının bu konuda her hangi bir kısıtlaması yoktur daha detaylı bilgi almak için şehirler arası nakliyat yasak mı yazımızı okuyabilirsiniz.

şehirler arası nakliyat

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT EŞYA PAKETLEME

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT TAVSİYE

Şehirler arası nakliyat tavsiye ile taşınmak en güvenli taşınma yöntemidir. Eğer bir nakliyat firması ile ilgili tavsiye aldıysanız eşyalarınızı gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Eşyalarınızı teslim edeceğiniz firma güvenilir bir firma olması çok önemlidir. Daha detaylı bilgi almak için Şehirler arası nakliyat tavsiye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ŞEHİRLER ARASI GÜVENİLİR FİRMA NASIL BULUNUR

Şehirlerarası nakliyatta eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşırken elbette güvenebileceğiniz bir firmayla taşınmak istersiniz. Çünkü eşyalarınızı 3 yada 4 günlük bir süre ile tanımadığınız kişilere teslim ediyorsunuz bu da sizleri bir hayli stresli bir duruma sokmaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları arasında güvenilir bir firma bulmak istiyorsanız öncelikle iyi bir araştırma içine girmek zorundasınız,çünkü binlerce nakliyat firması var ve bir çoğuda paravan firmadır.

Öncelikle bakmanız geren en önemli şey firmanın bu sektördeki tecrübesi,çünkü son yıllarda nakliyat firması sayısınında çok ciddi bir artış oldu

kartal nakliyat olarak 1999 yılından beridir nakliyat sektöründe bulunmaktayız ve nakliyat sektöründe,bir çok konuda lider konumda bulunmaktayız (araç sayısı ve çalıştırılan eleman sayısı) buda bizi sektörde güvenilir bir firma haline getirmektedir

Firmamızın şehirler arası taşımacılıkta  en önemli kriteri müşteri memnuniyetidir her zaman şehirler arası taşımacılıkta ilk öncelik müşteri memnuniyeti olmuştur.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT EŞYA PAKETLEME

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT İLETİŞİM

firmamız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz eşyalarınız taşınma sürecinde veya eşyalarınız yolda iken bizleri arayıp bizlere kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz ve eşyanızın teslimi ile ilgili bilgileri de daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz takdirde şoför ile de iletişim kurabilirsiniz bu tamamen sizin isteğinize bağlı bir durumdur.

SİGORTALI EV TAŞIMA HİZMETİ

Eşyalarınız firmamız tarafından taşınacağı gün sigorta yapılmaktadır ve sigorta tamamen zorunlu bir durumdur,firmamızın ilk önceliği eşyalarınızın gideceği adrese güvenli ve sağlıklı bir şekilde ulaşmasıdır.

ŞEHİRLER ARASI EŞYA PAKETLEME

Eşyalarınız tecrübeli ve profesyonel ekiplerimiz tarafından havalı köpüklü naylonlarla ve özel kolilerle paketlenmektedir.

Eşyalarınız bu paketleme yöntemi ile birlikte her türlü darbeye karşı dayanıklı hale gelir ve eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmemektedir, eşyalarınız ekiplerimiz tarafından dikkatli ve güvenli bir biçimde kapalı çelik kasa araçlarımıza yüklenir ve bir diğer adrese taşınma işlemini gerçekleştirir. şehirler arası nakliyat hizmetinde eşya paketlemeyle birlikte bir çok konuda sınırsız hizmet vermekteyiz. daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz

şehirler arası nakliyat yap

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT EŞYA PAKETLEME

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 • Güvenilir bir firma olması
 • Şehirler arası evden eve nakliyat sektöründe Kurumsal bir firma olması
 • Nakliyat sektöründe tecrübeli bir firma olması
 • Kaliteli hizmet veren bir firma olması
 • Rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz bir firma olması
 • Taşıma konusunda gerekli belgeleri olan bir firma olması

TAŞINMA SIRASINDA DOĞABİLECEK SORUNLAR

Şehirlerarası Evden eve nakliyat sektöründe bir çok problemle karşılaşma ihtimaliniz vardır ve asıl önemli olan nokta bu problemlerin çözülmesi olacaktır.

Taşınma işlemini gerçekleştirdiğiniz firma eğer kurumsal ve güvenilir bir firma ise çok fazla panik yapmanıza gerek yoktur, ama paravan bir firma ise o zaman problemleriniz katlanarak devam edebilir.

Çünkü paravan firmalar bu tür konulardan müşterilerin zararlarını karşılama çözümüne pek yanaşmamaktadırlar ve bir çok kişi de mağdur olmaktadır.

Kartal evden eve nakliye firması olarak bu konuda her hangi bir problem yaşanmayacağını sizlere garanti edebiliriz,çünkü bizlerin ilk önceliği müşteri memnuniyetidir.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT EV TAŞIMA SÜRESİ

şehirler arası nakliyat sektöründe taşınma süresi en önemli konuların başında gelmektedir müşterilerimiz genelikle tüm planlarını taşınma süresi üzerinden yapmaktadırlar.

çıkabilecek bir problem tüm planları bozabilir kartal evden eve nakliyat olarak genelikle taşınma günü ve eşyanın varacağı bir diğer adres arasındaki mesafe ve bu sektördeki 21 yıllık tecrübemiz ile birlikte bu zamanı genelikle sizlerin bizden istediğiniz planına göre hareket etmekteyiz

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYATTA YAPILAN HATALAR

Şehirler arası nakliye sektörü bir çok açıdan gelişmekte olan sektörlerden biri ve bu fırsatı kaçırmak istemeyen bir çok insan var. Ve en büyük amaçları genelikle komisyonculuk yaparak para kazanmak,bu yöntem hem nakliyat sektöründe çalışan firmalara hemde müşterilere büyük zarar vermektedir.

Bu durumun önüne geçebilmek için taşınacağınız firmayı çok iyi bir şekilde araştırmalısınız, seçeceğiniz firma firmamız kartal evden eve nakliyat gibi çok uzun süredir nakliyat sektöründe olan firmalar olmalıdır.

Çünkü taşınma esnasında yada taşınma sırasında oluşabilecek her türlü problemde muhatap olabileceğiniz birini bulmak çok önemlidir. Çünkü komisyoncular paralarını aldıktan sonra ortadan kaybolmaktadırlar ve mağdur olan taraf müşteriler olmaktadır. Kartal evden eve nakliyat olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir,sizler memnun oldukça biz daha çok büyümekteyiz sizlere teşekkür ederiz.

Kartal evden eve nakliyat

Kaliteli ve profesyonel taşıma

05375731029

Bir başka hizmetimiz olan şehirler arası çeyiz eşya taşıma sayfasına da bakabilirsiniz

Eşyaların sökülüp kurulması size mi ait?

Evet eşyaların sökülüp kurulması tamamen firmamıza ait

Binada eşya taşımak için asansör varsa fiyat düşer mi?

Evet fiyat belirli bir oranda düşer.

Eşyalar sigortalanıyor mu?

Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır.

Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyaların kurulumunu yapıyor musunuz?

Kurulumlarını firmamız yapmaktadır.

Gerekli süre: 450 gün, 12 saat ve 59 dakika.

Şehirler arası nakliyat hizmet kalitesi

 1. Eşyaların paketlemesi nasıl yapılır?

  Eşyaların paketlemesinde kullanılan malzemelerimizin hepsi özel yapım, kaliteli ve darbeye dayanıklı malzemelerdir.

 2. Taşınma işlemi ne kadar sürer?

  Taşınma işlemi eşyanın durumuna ve taşınılacak mesafeye bağlı olarak değişmektedir.

Call Now Button